Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Ambu Cardiac Care W

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: na zamówienie
Cena: 35 239,50 zł 35239.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 146F-82056

Opis

Ambu Cardiac Care W (bezprzewodowy)z ramieniem IV Trainer.

Ambu Cardiac Care W (Wireless) – zestaw szkoleniowy składający się z manekina (w wersji „cała postać”) i programu komputerowego do analizy resuscytacji krążeniowo-oddechowej i defibrylacji + Ramię Ambu IV Trainer, które umożliwia praktyczną naukę wkłuć dożylnych.

Połączenie z komputerem odbywa się za pomocą łącza bezprzewodowego WLAN lub USB.

System przeznaczony jest do praktycznych szkoleń zespołów reanimacyjnych (lub innego personelu medycznego mającego do czynienia ze stanami zagrożenia życia) z zakresu zaawansowanych zabiegów ratujących życie. Umożliwia on naukę wdrażania algorytmów ACLS w realnym środowisku. Dzięki takim szkoleniom wszystkie błędy i niedoskonałości w koordynacji pracy zespołu ratowników mogą być wykryte i wyeliminowane, dając poszkodowanym większą szansę przeżycia.

Właściwości:

Manekin Ambu Cardiac Care występuje wyłącznie w wersji „cała postać”.

Wraz z programem komputerowym Ambu CPR Software i ramieniem Ambu IV Trainer umożliwia naukę:

  • - resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
  • - realnej defibrylacji,
  • - intubacji za pomocą rurek dotchawiczych, masek krtaniowych i Combitube,
  • - rozpoznawania zaburzeń rytmu serca,
  • - sprawdzania tętna,
  • - wkłuć dożylnych.

Regulowana sztywność klatki piersiowej pozwala na naukę masażu serca z uwzględnieniem różnic w budowie ciała ratowanych osób. Drogi oddechowe udrażniają się jedynie po prawidłowym odchyleniu głowy.

Zespół wskaźników monitoruje wykonywaną resuscytację: objętość oddechu, wdmuchnięcia powietrza do żołądka, głębokość ugięcia klatki piersiowej oraz poprawność ułożenia rąk.

Programowy symulator przebiegów EKG Ambu ECG Box generuje 26 różnych rytmów serca i dwa artefakty. Przebieg EKG widoczny jest ekranie komputera. Symulator jest w stanie wykryć defibrylację i automatycznie zmienić rytm serca w celu zasymulowania efektu defibrylacji. Przebiegi EKG mogą być odczytywane za pomocą łyżek defibrylatora lub kabla EKG podłączonego do czterech elektrod EKG znajdujących się na klatce piersiowej manekina. Tętno zgodne z generowanym rytmem serca wyczuwalne jest na tętnicy szyjnej.

Wszystkie parametry resuscytacji i defibrylacji są monitorowane są przez program komputerowy Ambu CPR Software na bieżąco. Dodatkowo instruktor może rejestrować czas wykonania innych czynności związanych z akcją ratowniczą. Na końcu sesji wyświetlane jest podsumowanie w postaci graficznej i numerycznej umożliwiające szybką ocenę wykonania czynności. Podsumowanie zwiera ponadto zarejestrowany zapis EKG.

Nr katalogowy: 284 407 000.

«powrót

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl